הדבקת ריסים הלחמת ריסים- מה ההבדלים?

ריסים ארוכים ובעלי מראה טבעי מעשירים את מראה הפנים ומוסיפים להם יופי. לכן, נשים רבות מחפשות את הדרך להבליט את ריסיהן כך שמצד אחד יקבלו את ההדגשה הרצויה ומצד שני שהמראה יישאר טבעי. ישנן שתי שיטות עיקריות להבלטת הריסים והעשרתם: הדבקת ריסים או הלחמת ריסים. מה בעצם ההבדל ביניהן ומהי השיטה המקנה מראה טבעי יותר?

הדבקת ריסים

הדבקת ריסים מיועדת למעוניינות בעיבוי והעשרת הריסים באופן זמני. לכן, אם את מעוניינת לעבות ולהעשיר את הריסים שלך תוך שמירה על מראה טבעי, הדבקת ריסים אינה הדרך. הדבקת ריסים יוצרת מראה מלאכותי ומתאימה רק כשמדובר על אירוע חד פעמי.

הלחמת ריסים

הלחמת ריסים היא הדרך המקצועית להוספת ריסים והעשרתם לטווח ארוך יחסית (הטווח תלוי בקצב תחלופת הריסים שהוא מדי כחודש בנוסף ניתן על ידי הלחמת ריסים למלא מקומות דלילים וליצור מראה אחיד . הלחמת ריסים מתבצעת כך שהמראה פחות דרמטי וטבעי יותר. אדם אקראי כנראה לא ידע אפילו שמדובר על תוספת ריסים וזו בעצם המטרה. הלחמת ריסים נעשית רק במכוני יופי מקצועיים ואצל מטפל שעבר הכשרה לכך. ההלחמה לוקחת מספר שעות. בעזרת דבק מיוחד וחזק  מודבק כל ריס מלאכותי לריס הטבעי.

מה עדיף?

כפי שציינו, הדבקה מתאימה רק על בסיס חד פעמי.  אם מדובר על העשרת הריסים לטווח ארוך יותר תוך שמירה על מראה טבעי, הלחמת ריסים היא השיטה העדיפה. הדבקת כל ריס מלאכותי לריס טבעי דורשת הקפדה ומקצועיות ולכן חשוב לבחור במכון יופי מקצועי ורציני.

אנו בהילה ביוטי בוטיק מבצעים הלחמת ריסים במקצועיות רבה תוך מתן יחס אישי לכל לקוחה. בנוסף ניתן ליהנות משירותים נוספים כמו עיצוב גבות, בניית ציפורניים וציפוי ציפורן טבעית בג'ל סיליקון, החלקת שיער ועוד.

580b57fcd9996e24bc43c543.png